TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Kocaeli'nin En Güvenilir Klima Teknik Servisi

Kocaeli Klima Teknik Servisi

Kocaeli genelinde geniş servis ağı, uzman teknisyenleri, geniş araç filosu, orjinal yedek parça ve aksesuar satışıyla Arkom Teknik her zaman yanınızda! Aynı Gün Servis, En İyi Fiyat garantisi, 10 yıllık sektörel deneyim.

0262 331 15 68
Klima cihazları, yaşam alanlarının konforunun artmasını sağlayan ürünlerdir. Montaj ve tüm bakım hizmetlerinin, profesyonel ekipler tarafından yapılması önemlidir. Firmamız, tüm hizmet bölgelerine, uzman elemanları ile hizmet vermektedir. Klima servis hizmeti verilmekte ve tüm markaların ürünlerinin Klima Bakım yapılmaktadır. Sağlıklı bir ortam ve verimli kullanım için klima bakımları önemlidir.

 Klima Bakım Neden Önemlidir?

[Marka] Klima cihazları, ortam havasının soğutulmasını ya da ısıtılmasını sağlamaktadır. Çalıştırıldığında, ortamdaki havayı çeker, filtrelerden geçirir ve istenilen ısıya ulaştırarak tekrardan ortama verir. Klima Bakım , sağlık açısından çok önemlidir. Klima Bakım yapılmadığında, filtrelerde biriken toz partikülleri, koku yapmaya başlayacaktır. Bu çeşitli hastalıklara neden olabilecektir. Bunun için servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Klima Bakımları Ne Zaman Yaptırılmalı?

Klima cihazlarının kullanım yerlerine göre bakımlarını, aylık periyotlar halinde yapıyoruz. Evlerde kullanılan klimalar için yılda 2 defa bakım öneriyoruz. Klima bakımının sağladığı avantajlar şunlardır.

  • Klimanın ömrünü uzatır,
  • Düşük enerjiyle verimli çalışmasını sağlar,
  • Kullanılan ortamın daha sağlıklı olmasını sağlar,

Uzman ekiplerimiz ile ev, ofis ve iş yerlerinde kullanılan tüm Klima Bakım  servis hizmetlerini yerine getiriyoruz.

Klima Sorunları Nelerdir?

Klima kullanıcılarına, montaj işlemlerinden sonra, karşılaşabilecekleri sorun türleri hakkında bilgi veriyoruz. Servis hizmetlerimiz ile tüm sorunların çözümünü yerinde uyguluyoruz. Karşılaşılabilecek klima sorunları şunlardır.

  • Koku yapma,
  • Su damlatma,
  • İyi ısıtmama ya da soğutmama,
  • Gürültülü çalışma,

Klima cihazları, düzenli bakım yapılmadığında, oluşacak olan kirlenme ya da gaz basınç oranı düşmesi ile bu tür sorunlara neden olabilecektir.

Klimalar Düzenli Bakıma İhtiyaç Duyar Mı?

Klima ürünleri, iklimlendirme cihazı olduğu için periyodik bakımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız, klima servisi olarak, yılda en az 2 defa düzenli bakımın yapılmasını öneriyor. Toz oranı yüksek iş yerlerinde kullanılan klimaların verimli kullanılabilmesi için aylık ya da 3 aylık dönemlerde düzenli bakımlarının yapılması gerekiyor.

Klima Servis Talebinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Klima bakımları için servis talebinde bulunulurken, firmanın yetkili olup olmadığına, bakım yapacak elemanların yeterlilik durumlarına bakılmalıdır. Yetkili servis belgesi olmayan firmalara bakım yaptırılmamalıdır. Servis hizmetlerinin hızlı alınabilmesi için klima arıza kodları servise bildirilmelidir.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ